Zapraszamy na praktyki
studenckie
do BayWa Agro Polska

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu BayWa AG z siedzibą w Monachium w Niemczech. W 50 krajach dajemy pracę 21 tys. wspaniałych osób. Nasza roczna sprzedaż przekracza 17 miliardów euro. W Polsce dostarczamy rolnikom nasiona, nawozy oraz środki ochrony roślin, skupujemy także płody rolne. Ponadto na świecie budujemy instalacje solarne, wiatrowe i bioenergetyczne, dostarczamy na wieś surowce energetyczne, materiały oraz maszyny do produkcji rolnej i tworzymy cyfrowe rozwiązania dla rolnictwa.

Szukamy studentów akademii rolniczych w Olsztynie, Bydgoszczy, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Lublinie i Opolu. Pierwsza edycja praktyk odbędzie w okresie marzec – czerwiec 2022 roku.

Dołącz do drużyny BayWa Agro Polska!

Wymagania oraz ofertaAplikuj teraz

4000zł
netto/mies.

To kwota którą otrzymasz w czasie Twoich praktyk.

Samochód
firmowy

Przez część praktyk samochód służbowy

Stała
praca

Szansa na wytyczenie ścieżki kariery w BayWa.

Merytoryczny
program praktyk

Realne zadania w terenie.

Co oferujemy praktykantom?

 • Merytoryczny program praktyk. Realne zadania w terenie.
 • Szansę na wytyczenie ścieżki kariery. Po miesięcznym stażu mogą u nas zostać na roczny płatny staż, a może nawet na stałe!
 • Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy o nowoczesnym biznesie agro.
 • Spotkania w terenie. Realny kontakt z gospodarstwami rolnymi.
 • 4000 zł na rękę miesięcznego wynagrodzenia.
 • Samochód firmowy Przez część praktyk samochód służbowy.
 • Wspólną pracę w dobrej atmosferze, bo pracownicy to dla nas skarb!
Aplikuj teraz

Co Cię czeka podczas rocznego stażu?

 • Doskonałe warunki pracy w stabilnej finansowo firmie
 • Prosta struktura organizacyjna, łatwy przepływ informacji, szybkość załatwiania spraw
 • Prywatne korzystanie z samochodów służbowych 
 • Brak GPS w samochodach (duży stopień zaufania do pracowników)
 • Partnerskie relacje z przełożonymi
 • Nastawienie na szukanie rozwiązań, a nie winnych
 • Monitorowanie przez wyniki, a nie kontrola dla samej kontroli
 • Możliwość dzielenia się swoimi pomysłami
 • Wpływ na tworzenie strategii firmy
 • FIRMA PROWADZĄCA BIZNES UCZCIWIE
 • Możliwości awansu i rozwoju kompetencji (rozbudowany program szkoleń)
 • Prosty, czytelny i przyjazny system premiowania
 • Produkty do sprzedaży notowane wysoko w rankingach
 • Idealna wielkość asortymentu (jakość ważniejsza od ilości) – ułatwienie dla nowo zatrudnianych
 • Dofinansowanie do nauki języka niemieckiego
Aplikuj teraz

Krzysztof Tyralik
Prezes Zarządu BayWa Agro Polska

BayWa Agro Polska

Doradzamy, skupujemy, sprzedajemy.

Dzień dobry, miło powitać Cię w BayWa Agro Polska! Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu BayWa AG z Niemiec. Polskim rolnikom proponujemy kompleksową obsługę handlową i doradczą, od siewu po korzystną sprzedaż płodów rolnych.

Zaopatrujemy producentów żywności w starannie dobrane do rodzaju gleby nasiona, najlepsze środki ochrony roślin i nawozy. Oferujemy usługi do efektywnego zarządzania gospodarstwem (program NEXTFarming), najwyższej jakości oleje i smary naszej marki TECTROL. Prowadzimy polowe szkolenia dla rolników i pomagamy dobrać najlepsze rozwiązania w zakresie pracy na roli. Pracujemy z entuzjazmem i znamy lokalny rynek. Dla naszych klientów jesteśmy zaufanym, bliskim partnerem.

Koncern BayWa

Wspieramy producentów rolnych

Jesteśmy blisko rolnika – to od prawie 100 lat nasza misja, ale również i zobowiązanie. BayWa AG to międzynarodowy lider w produkcji rolnej.

Producentom żywności doradzamy, skupujemy ich plony, dostarczamy nasiona oraz materiały potrzebne w gospodarstwach. Ponadto zajmujemy się energetyką i budownictwem. Działamy na wszystkich kontynentach, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Nowej Zelandii i od niedawna także w Afryce. Od 2014 roku jesteśmy obecni w Polsce. W 50 krajach dajemy pracę 21 tys. osób. Pracownicy są dla nas niezmiernie ważni, bo przecież to oni tworzą charakter każdej firmy. Stawiamy na pracę w dobrej atmosferze i dajemy szansę związania się z nami na lata!

Aplikuj teraz
i dołącz do drużyny BayWa Agro Polska!  

Aplikuj teraz

Zgłoszenia na najbliższy nabór należy składać do końca stycznia 2022 roku.
Wyniki pierwszego naboru zostaną ogłoszone Aplikującym do 20 lutego 2022 r.

Kontakt do osoby
odpowiedzialnej za rekrutacje*:

Anna Jaworska
Anna.Jaworska@baywa.com

*Aplikując na staż wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez BayWa Agro Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na staż w tej firmie.

Praca na wsi jest naprawdę pasjonująca

Czy podobała Ci się ulotka, którą przygotowaliśmy? Jeśli tak mamy dla Ciebie jeszcze kilka argumentów, które pomogą przekonać Cię do współpracy z BayWa Agro Polska. 

 1. Rolnictwo nie jest nudne. 
  To branża, która kieruje się takimi samymi zasadami, jak inne biznesy. Rolnik jest naszym partnerem i klientem, na rynku panuje konkurencja, lepsze produkty wygrywają z gorszymi. Pomożemy Ci zrozumieć meandry rolnictwa.

 2. Praca dla wsi wiąże się z handlem
   i finansami. W BayWa Agro Polska finansujemy zakupy do żniw i sprawnie przyznajemy gospodarzom limity kredytowe – wszystko po to, aby bez przeszkód mogli pracować. Możesz nauczyć się z nami jak to robić.

 3. Elastyczność ma znaczenie.
  W ostatnich latach uruchamialiśmy kolejne oddziały na terenie Polski. Nasze produkty mogą więc trafić do rolników w dniu, w którym zostały zamówione. Bo ten, kto jest bliżej rolnika, wygrywa.
 1. Wieś może być nowoczesna, i coraz częściej jest nowoczesna. Nie wierzysz? To pokażemy Ci NEXT Farming OFFICE, czyli kompletny pakiet do zarządzania rolnictwem. Nasze oprogramowanie oferuje rolnikom indywidualne rozwiązania dla dokumentacji, obliczania zapotrzebowania na składniki odżywcze, porównywania tych składników, częściowego zarządzania obszarami czy połączenie ze wszystkimi typowymi terminalami w gospodarstwie.

 2. Rolnictwo było, jest i będzie, nikt nie ma co do tego wątpliwości. To biznes, który nie zniknie z powierzchni Ziemi z dnia na dzień.

 3. Elastyczność ma znaczenie.
  W ostatnich latach uruchamialiśmy kolejne oddziały na terenie Polski. Nasze produkty mogą więc trafić do rolników w dniu, w którym zostały zamówione. Bo ten, kto jest bliżej rolnika, wygrywa.


Nie wahaj się, naprawdę chcemy abyś dołączył do drużyny BayWa AgroPolska!